ŽUPNI OGLASI OD 29.1. DO 4.2.2024.

U OVOM TJEDNU CRKVA SLAVI SVETE:

Ponedjeljak,29.1.2024. – Sv. Akvilin
Nema sv. Mise


Utorak, 30.1.2024. – Sv. Hijacinta

17.30 h – molitva krunice i ispovijed
18.00 h + Marica Mlinarić
+ Stjepan i Katica Vuglek
+ fra Smiljan Kožulj, za nerođene (na nakanu – ob.Dujman)                                                                                                                                                                                                                                                      + Franjo, Danijel, Jana i Ana Budak i ob.
+Stjepan Majpruz
+ Branko i Mara Bručić
+ Ivan Bočkaj
+ Dragica Jambrešić
+ Ljiljana Panjević


Srijeda, 31.1.2024. – SV. IVAN BOSCO

17.30 h – molitva krunice i litanije sv. Josipu
18.00 h + Franjo i Barica Kovačić i rod.


Četvrtak, 1.2.2024. – Bl. klaretinci

9- 18 h cjelodnevno klanjanje; završetak u 17.45 h s blagoslovom
17.15 h molitva krunice
18.00 h + Dragica Hukman


Petak, 2.2.2024. – Blagdan: Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica

17.30 h – molitva krunice i ispovijed
18.00 h + Ljubica Malčić
+ Dubravka Kulić
+ Franjo Svibovec i Vladimir Razumić
+ Stjepan i Milka Pajazetović
+ Nada Bokunić i ob.
+ Dražen Mihić
+ Ljudevit i Marica Šušković                                                                                                                                                                                                                                                                                                               + Sunčica Budak
+ Franjo Biuklić i ob.
+ Ruža Šebek
+ Ob. Budak, Talan, Mužic i Buhin
– Za zdravlje Marija Matice
– Nakana za obitelj
– Za obraćenje obitelji

CJELONOĆNO KLANJANJE: 22 h- 6 h


Subota, 3.2.2024. – SV. BLAŽ
5.45 h završetak klanjanja
6.00 h + Antun Palić
15.30h polazak hodočasnika u Krašić
16.30 h sveta misa s krizmanicima


Nedjelja, 4.2.2024. – PETA NEDJELJA KROZ GODINU

7.30 h – molitva krunice
8.00 h+ Tomislav i Veronika Petrušić
9.30 h – Kapela Vidovec
10.30 h – molitva krunice (predmole mladi)
11.00 h h – PRO POPULO


OBAVIJESTI:

 • Ove srijede 31.1.2024. u 20h osnivamo obiteljsku zajednicu župe. Prvi susret s bračnim parovima je u pastoralnom centru. Voditelji susreta su bračni par Neralić. Stavimo bračne parove u molitve.
 • U četvrtak vas pozivamo na cjelodnevno klanjanje od 9 do 18h. Zapišite se za dežurstvo.
 • Zajednica sv. Marte poziva vas na čišćenje crkve i okoliša u petak od 16h. Veliko Hvala od srca!
 • Župni ured ureduje utorkom i petkom nakon mise u 16.30 – 17.15h te prema dogovoru s vama.
 • Na blagdan svijećnice u petak moći ćete nabaviti svijeće za blagoslov ispred crkve a u subotu na spomendan sv. Blaža biti će blagoslov grla a slaviti ćemo dvije mise, ranu u 6 h i poslijepodne u 16.30 h s krizmanicima u sklopu duhovne obnove.
 • Pozivaju se članovi na obnova 2. čučerskog molitvenog vijenca na svijećnicu a svetoj misi prethoditi će krunica.
 • Vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike je redovito prema rasporedu, dok naši krizmanici imaju duhovnu obnovu ovaj vikend pred nama i predstavljanje vjerničkoj zajednici u nedjelju na sv. misi u 11 h na koju pozivamo buduće kumove i roditelje.Za krizmanike organiziramo duhovnu obnovu u župi ovog vikenda od 2. do 4. veljače 2024. pod vodstvom zajednice Kursiljo a mogu se prijaviti i učenici sedmog razreda te prvi razred srednje. Javite se našim animatoricama Luciji i Anni. Više na profilu naših društvenih mreža.
 • MVKO organizira hodočašće u Krašić na devetnicu blaženog Alojzija Stepinca ove subote 3. veljače 2024. Polazak je u 15:30h iz Čučerja. Ostalo je još 10 mjesta. Prijave kod Andreje Zrinski ( 095 590 1829) Raspored cijele devetnice pogledajte na oglasnoj ploči.
 • Organiziramo cjelonoćno klanjanje na Svijećnicu – U suradnji s bratstvom „Muževi katolici“ na prvi petak 2. 2. 2024. organiziramo cjelonoćno klanjanje od 22 do 6h ujutro kada će se slaviti sv. misa. Klanjanje će početi s nagovorom a nastaviti se molitvom i pjesmom. Posebno pozivamo bračne parove, muževe i očeve iz naše župe da se odazovu. Nakana klanjanja je za svu našu djecu i djecu svijeta. Dobrodošli ste u svakom trenutku i ostanite koliko želite. Od 23 h do 24 h prilika za sv. Ispovijed.
 • Najavljujemo i organiziramo hodočašće Padre Piju, Svetoj Riti i svetištima Italije od 1.-6. travnja 2024. Više informacija o prijavi na plakatu i mrežnim stranicama župe.
 • Preporučamo vam katolički tisak – Glas Koncila, a na svakoj osobnoj molitvi, žrtvi i daru za župu, hvala svima!