Proslavljen Zlatni jubilej obitelji Buhin u Župi Čučerje

U nedjelju 14. studenoga 2021. godine na svetoj misi u 11 sati u Župi Pohoda Blažene Djevice Marije u Čučerju, 50-tu obljetnicu ženidbe proslavili su gospodin Nikola Buhin i gospođa Milka rođ. Pregorec iz Čučerja, Marije Snježne 11. Ovaj bračni par vjenčan je 13. studenoga 1971. godine u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije, Nartski Jalševec. Iz skladnog i blagoslovljenog braka dobili su djecu Sanju Buhin Čmarec i Alenku Šušković – Mihiček. Zetovi su im pok. Franjo, živući Damjan te od najstarije unuke Laure, suprug Matej. Blagoslovljeni su i s petero unučadi: Laurom, Viktorijom te Nikolom, Martinom i Franciskom. Čučerski „jubilarci“ obnovili su ovom prigodom svoje bračne zavjete, a na velikom jubileju čestitali su im okupljeni župljani te vlč. Marko Torbar, upravitelj župe. Poseban doprinos proslavi i svečanom slavlju dali su unuci Nikola i Martin, odsviravši tijekom svete mise nekoliko pjesama na crkvenim orguljama.