HODOČAŠĆE U LUDBREG

Naša župa organizira hodočašće u Ludbreg u svetište Predragocjene Krvi Kristove u subotu 4. rujna 2021. Svi zainteresirani mogu se prijaviti u sakristiji svaki dan nakon sv. mise ili na župni mobitel broj 097 776 0594. Polazak je ispred montažne crkve u Čučerju u 7 h, a povratak oko 18 h.

RASPORED DOGAĐANJA U LUDBREGU

  • 6:00 Sveta misa
  • 7:00 Sveta misa
  • 9:00 Sveta misa u zavjetnoj kapeli na slovenskom i mađarskom jeziku
  • 10:45 Procesija hodočasnika od župne crkve do zavjetne kapele
  • 11:00 Sveta misa u zavjetnoj kapeli (predvodi mons. Vjekoslav Huzjak, bjelovarsko-križevački biskup uz suslavlje mons. Bože Radoša i mons. Josipa Mrzljaka) – bogoslužje prati župni zbor pod vodstvom č.s. Kristine Cenkovčan

ISPOVIJEDA SE OD JUTRA U CINTORU CRKVE, A ZA VRIJEME SVETE MISE NA PROSTORU ZAVJETNE KAPELE NA OTVORENOM.

         Poslijepodnevni program:

  • 13:00 – 15:00 Euharistijsko klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu u zavjetnoj kapeli za duhovno ozdravljenje naših obitelji
  • 15:00 Pobožnost križnoga puta i blagoslov hodočasnika
  • 19:30 Pjevane pohvale i litanije Svetoj krvi, Večernja
  • 20:00 Sveta misa (predvode Misionari krvi Isusove)